sobota, 30 listopada 2013

Zapachowa sobota- wosk Yankee Candle Kitchen Spice

Od tygodnia czekam na śnieg i go nadal nie widzę, za to mój mąż w dniu dzisiejszym zawołał mnie do dużego pokoju i jakie było moje zdziwienie kiedy zastałam w nim rozstawioną choinkę. Mąż został zbesztany, a choinka zniknęła szybciej niż się pojawiła z moją obietnicą, że postawimy ją z powrotem dwa tygodnie przed świętami, choć myślę, że wytrzymamy bez niej do mikołajek. Fakt, że klimat świąteczny co raz bardziej zaczynam czuć sprawił, że odpaliłam iście świąteczny zapach Kitchen Spice.
Zapach Kitchen Spice jest idealnym odwzorowaniem tego co jest na obrazku. Zapach skórki pomarańczowej połączonej z korzennymi przyprawami, pozwala na poczucie klimatu domowych świąt, na który wspólnie czekamy cały rok. Jest on na tyle intensywnym zapachem, że wystarczy odpalenie zaledwie ćwiartki, aby można było w pełni poczuć jego aromat. Amatorzy imbiru, skórki pomarańczowej i piernika z pewnością nie będą zawiedzeni, bowiem taką właśnie mieszankę zapachów w odpowiednio dobranych proporcjach uwalnia ten wosk w trakcie rozpuszczania.
Mogę polecić go z czystym sumieniem, bowiem jest to jeden z moich ulubionych zapachów i nawet mój wybredny mąż się do niego przekonał. Polecam odpalić go w czasie wigilii, nie przytłumi zapachu potraw, a będzie stanowił dla nich idealne tło, które nie przeszkadza, ale wzbogaca atmosferę panujacą przy świątecznym stole.


10 komentarzy:

 1. Bardzo chętnie wypróbuję. Uwielbiam takie kompozycje zapachowe :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdecydowanie bardziej wolę słodkie zapachy, ten jest dla mnie za intensywny

  OdpowiedzUsuń
 3. ojeeej, to musi być bajeczny zapach, skoro przyprawy korzenne z pomarańczą <3

  OdpowiedzUsuń
 4. mmmm... normalnie aż miło mi się zrobiło i wyobraziłam sobie jego zapach :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawy zapach a już mam w swojej kolekcji jednen z mandarynką a drugi z pomarańczą i chyba narazie poprzestanę na tych dwóch :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Tego zapachu jeszcze nie miałam, ale niedługo muszę zrobić zapas nowych :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Od soboty mam kominek! Przepadłam :D Muszę i ten wosk kupić w takim razie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. uwielbiam te woski:) ale tego zapachu jeszcze nie miałam.

  OdpowiedzUsuń
 9. woski pięknie pachną ;) ten również musi cudnie pachnąć ;)

  www.linkacosmetics.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń