czwartek, 11 lipca 2013

Płyny do kąpieli Luksja:)


Uwielbiam płyny do kąpieli i wszystkie kosmetyki do kąpieli. Tak więc jak mogłabym nie wypróbować płynów o pysznych zapachach takich jak karmelowy gofr, czy wiśniowa tarta. Mówię o płynach Luksji:)

Skład (Luksja Caramel waffle):
Woda (Aqua), Sól sodowa siarczanu oksyetylenowanego alkoholu laurylowego (Sodium Laureth Sulfate), Chlorek sodu (Sodium Chloride), Kokamidopropylobetaina (Cocamidopropyl Betaine), Kopolimer akrylowy (Styrene/Acrylates Copolymer), Benzoesan sodu (Sodium Benzoate), Sól tetrasodowa kwasu wersenowego (Tetrasodium Glutamate Diacetate), Zapach (Parfum), Kwas mlekowy (Lactic Acid), Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Barwniki: Cl 16035, Cl 19140, Cl 61570

Luksja Cerry Tart ma skład identyczny, różną się tylko barwnikami i zapachem.

Opakowanie:
Duża, plastikowa, dość twarda butelka, która utrudnia wydobycie końcówki płynu. Jednak, dolanie odrobiny wody, rozwiązuje ten problem. Obrazki na naklejce zachęcają do spróbowania każdego z płynów.:)

Skład:
Nie jest cudowny, ale dla mnie płyn do kąpieli ma ładnie pachnieć i nieźle się pienić, a on spełnia oba warunki. 

Kolor i zapach:
O konsystencji nie będę mówić bo i tak i tak dodajemy to do wody.
Karmelowy gofr jest delikatnie brązowy, a wiśniowa tarta czerwona. Oba nie barwią wody. Pachną identycznie tak, jak się nazywają:) 

Moje odczucia:
Po otwarciu butelki oba pachną bardzo intensywnie. Jednak żeby osiągnąć podobny efekt w wannie, trzeba by było wylać pół butelki. Jednak nawet niewielka ilość idealnie się pieni. Zapach ulatnia się w ciągu pół godziny, jednak to 30min cudownego wypoczynku:) Ogółem jestem na tak i planuję wypróbować resztę zapachów.

Cena: ok. 9zł

Czy kupię ponownie: Tak.

Ocena:
Opakowanie: 4/5 (trudno wydobyć końcówkę płynu);
Skład: 4/5 (nie jest źle)
Kolor i zapach: 4/5 (w opakowaniu intensywny, jednak w kąpieli ulotny)
Moje odczucia: 4/5 (za krótko się trzyma zapach)
Cena: 5/5
Ocena całkowita: 4/5, ładnie pachnący płyn, o przyzwoitej cenie, ale zbyt krótko utrzymuje się zapach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz